Przejdź do treści

Polityka prywatności i ochrona danych osobowych

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Świętokrzyski Klub Strzelecki z siedzibą przy ul. Batalionów Chłopskich 304, 25-671 Kielce, będący zarządzą obiektu położonego w miejscowości Gózd nr. działki 1/54, obręb Gózd na której zlokalizowana jest strzelnica, zwana dalej strzelnicą.
 2. Państwa dane osobowy mogą być przetwarzane przez administratora w celach: wypełnienie zobowiązań prawnych, realizacji zadań i celów statutowych oraz w pozostałych przepadkach, jednak tylko i wyłącznie po wyrażeniu na to zgody.
 3. Podanie przez Państwa danych osobowych jest całkowicie dobrowolne jednakże może być niezbędne w procesie realizacji określonych działań
 4. Mają Państwo prawo wglądu, edycji oraz żądania usunięcia przetwarzanych danych z zachowaniem przez zarządcę prawa do odmowy ich usunięcia w przypadkach wynikających z odrębnych przepisów nakazujących ich przechowywanie np. do celów prowadzenia książki pobytu na strzelnicy czy w celach księgowych.
 5. Podane dane mogą być udostępniane podmiotom zewnętrznym za pomocą środków komunikacji elektronicznej w celu realizacji usług, są to:
  A. PayPro S.A. Kanclerska 15A, 60-326 Poznań
  B. SAFI STUDIO Paweł Nowakowski, Dębina, ul. Spacerowa 25, 05-152 Czosnów.
 6. Podane dane mogą być także udostępniane na wniosek odpowiednich służb i organów w celu realizacji ich zadań ustawowych jak np. Policja, Prokuratura, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Żandarmeria Wojskowa itp.
 7. Przysługuje Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z RODO przetwarzanie danych osobowych przez administratora, jeżeli takie nastąpi.
 8. Nasza strona internetowa, w celu jej prawidłowego działania używa plików Cookies tzw. ciasteczek, może też używać innych technologii jak np. Google Analytics lub podobne w celu badania statystyk. Korzystając wyrażasz na to zgodę.